„Przepis na miłość” – nowa książka Krzysztofa Porosły i Jacka Bernacika już w sprzedaży!

W naszym sklepie pojawiła się właśnie najnowsza książka ks. Krzysztofa Porosło – wykładowcy i duszpasterza akademickiego i ks. Jacka Bernacika – moderatora Ruchu Światło-Życie. Jest to zapis niezwykłych konferencji wygłoszonych w kościele św. Anny w Krakowie do zakochanych.

O książce

Tak, jak przygotowanie świetnego spaghetti wymaga dobrania i połączenia odpowiedniego makaronu, sosu pomidorowego, cebuli, mielonego mięsa, bazylii i parmezanu, albo rozgrzewająca herbata zimowa dodatków, takich jak sok malinowy, korzeń imbiru, laska cynamonu i goździki, tak przepis na miłość małżeńską również wymaga połączenia ze sobą odpowiednich składników – czytamy na okładce książki.

W niniejszej książce, która jest przeredagowanym zapisem cyklu Żarów Ognia głoszonych w krakowskiej Kolegiacie św. Anny w roku akademickim 2020/2021 przez ks. Jacka Bernacika i ks. Krzysztofa Porosło, zebraliśmy siedem takich składników, które wydawały się albo najważniejszymi, albo takimi, które – niczym przyprawy – dodają potrawie smaku. Tych siedem rozdziałów poświęconych siedmiu składnikom przepisu na miłość – zakochaniu, przyjaźni, otwartości, decyzji, rozmowie, rytuałom, przebaczeniu – pomoże Wam w budowaniu związków pełnych miłości i w smakowaniu życia.

Autor: ks. K. Porosło, ks. J. Bernacik; Wydawca: Baptysterium; Format: 15 x 21 cm; Oprawa: miękka ze skrzydełkami; Liczba stron: 108; Rok wydania: 2021; ISBN: 978-83-960436-1-0

O autorach

Ks. Jacek Bernacik – ur. 1988 r., ksiądz Archidiecezji Krakowskiej, współpracownik moderatora diecezjalnego Diakonii Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej, posługuje i mieszka przy Kolegiacie św. Anny w Krakowie.

Ks. Krzysztof Porosło – ur. 1988 r., ksiądz Archidiecezji Krakowskiej, wykładowca teologii dogmatycznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, diecezjalny duszpasterz akademicki przy Kolegiacie św. Anny w Krakowie, autor i redaktor ponad 20 książek.


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także